Atribuită Cumpărare directă

HEPARINA SODICA / HEPATROMBIN / HEPATHROMBIN 300UI/G GEL x 40g

Număr anunț
DA36466380
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33631000-2 · Medicamente utilizate in dermatologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.232 RON
Data publicării
06.09.2024 14:32
Data finalizării
09.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.232 RON