Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii reparatii auto

Număr anunț
DA20949442
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA SATU MARE (CUI 12310099)
Furnizor / câștigător
PUSCAS & CO SRL (CUI RO4987274)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.330,55 RON
Valoare finală
1.330,55 RON
Data publicării
01.08.2018 12:45
Data finalizării
03.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.