Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reabilitare șanțuri și podețe
- Număr anunț
- DA20965417
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAILENI (PRIMARIA MIHAILENI) (CUI 4700090)
- Furnizor / câștigător
- MGM CONSTRUCTII GENERALE (CUI RO25744537)
- Cod CPV
- 45112100-6 · Lucrari de sapare de santuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.850 RON
- Valoare atribuită
- 28.400 RON
- Data publicării
- 03.08.2018 12:18
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 12:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.400 RON
din 24.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro