Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asociatia Clubul Sportiv Sah Club Vados
- Număr anunț
- DA20964503
- Autoritate contractantă
- Asociatia Clubul Sportiv Sah Club Vados (CUI 18541670)
- Furnizor / câștigător
- CONTINENTAL HOTELS SA (CUI RO1559737)
- Cod CPV
- 55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.935,68 RON
- Valoare atribuită
- 34.935,68 RON
- Data publicării
- 03.08.2018 11:31
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 11:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
34.935,68 RON
din 34.935,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro