Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 6,7% sub estimat

Curs Achizitii Publice + SERVICII DE CAZARE - MAMAIA

Număr anunț
DA20963971
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TELEORMAN (CUI 4652759)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
Cod CPV
55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.423 RON
Valoare atribuită
4.125 RON 6,7% sub estimat
Data publicării
03.08.2018 11:01
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.125 RON

din 4.423 RON estimat 6,7%

Adjudecat la 93,3% din estimat · economie 298 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.