Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie piese de schimb sistem ventilatie vestiare bazin
- Număr anunț
- DA20756524
- Autoritate contractantă
- Comitetul Olimpic si Sportiv Roman (CUI 13746143)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOTERM GRUP SRL (CUI RO14473661)
- Cod CPV
- 42512500-3 · Piese pentru dispozitive de climatizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.410 RON
- Valoare atribuită
- 3.410 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 15:43
- Termen limită
- 07.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2018 17:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.410 RON
din 3.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro