Atribuită Cumpărare directă

TUS IMPRIMANTE EPSON

Număr anunț
DA36467282
Autoritate contractantă
SCOALA DE ARTE SI MESERII PRISACANI (CUI 17150266)
Furnizor / câștigător
ANDONET TOTAL SRL (CUI 15771488)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.008 RON
Data publicării
06.09.2024 14:32
Data finalizării
09.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.008 RON