Atribuită Cumpărare directă

Kit tub conector; Kit seringa injector

Număr anunț
DA36467625
Autoritate contractantă
SPITALUL DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUFTEA (CUI 4364420)
Furnizor / câștigător
LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
Cod CPV
33194110-0 · Pompe de perfuzie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.750 RON
Data publicării
06.09.2024 14:32
Data finalizării
09.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.750 RON