Ofertă acceptată Cumpărare directă

verificat si reincarcat sting. de incendiu

Număr anunț
DA20761660
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA ARAD (CUI 3519828)
Furnizor / câștigător
SALVATOR-F SRL (CUI RO7043904)
Cod CPV
44480000-8 · Diverse echipamente de protectie impotriva incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
573 RON
Valoare atribuită
573 RON
Data publicării
03.07.2018 11:31
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

573 RON

din 573 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.