Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Catalog inv.primar 12 buc.x17.3;Catalog inv.gimnaz. 4 buc.x17.3;Catalog clasa preg. 3 buc.x9; Carnet
- Număr anunț
- DA20963594
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 2 (CUI 17728964)
- Furnizor / câștigător
- VALMASTER SRL (CUI 15150545)
- Cod CPV
- 79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 478,30 RON
- Valoare atribuită
- 478,30 RON
- Data publicării
- 03.08.2018 10:41
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 11:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
478,30 RON
din 478,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro