Atribuită Cumpărare directă

DVR Hikvision Turbo HD AcuSense IDS-7208HQHI-M1/S(C), 8 canale, 4 MP, functii smart, audio prin coax

Număr anunț
DA36468248
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0836 BACAU (CUI 4278590)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
Cod CPV
32331500-7 · Aparate de inregistrare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
442,85 RON
Data publicării
06.09.2024 14:32
Data finalizării
09.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

442,85 RON