Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii artistice de muzica populara, usoara si prezentare evenim. Zilele Mun. Campia Turzii -2018

Număr anunț
DA20950559
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
CREATIV ERA S.R.L. (CUI 35759756)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
282.500 RON
Valoare atribuită
282.500 RON
Data publicării
01.08.2018 13:45
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

282.500 RON

din 282.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.