Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET SERVICIUL ADMINISTRATIV - 55969/27.06.2018

Număr anunț
DA20959930
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
ELECTROMEC PROCESING SRL (CUI 38096968)
Cod CPV
48800000-6 · Sisteme de informare si servere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.912 RON
Valoare atribuită
1.912 RON
Data publicării
02.08.2018 14:44
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.912 RON

din 1.912 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.