Atribuită Cumpărare directă

Suport Viewsonic VB-WMK-001-2C pentru Display-uri interactive ViewBoard, 55-98inch, Black

Număr anunț
DA36468615
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII PLOSCA (CUI 18994956)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
243,69 RON
Data publicării
06.09.2024 14:32
Data finalizării
11.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

243,69 RON