Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 78,4% sub estimat
Achizitie module editare diplome
- Număr anunț
- DA20758812
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Sfanta Ecaterina (CUI 4364853)
- Furnizor / câștigător
- CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
- Cod CPV
- 48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 539 RON 78,4% sub estimat
- Data publicării
- 03.07.2018 09:31
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
539 RON
din 2.500 RON estimat
78,4%
Adjudecat la 21,6% din estimat · economie 1.961 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.