Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie mousi

Număr anunț
DA20752320
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Matei Corvin Hunedoara (CUI 4779699)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI RO17994710)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
93,25 RON
Valoare atribuită
93,25 RON
Data publicării
02.07.2018 12:31
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

93,25 RON

din 93,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.