Atribuită Cumpărare directă

MASA CALDA PENTRU SOCODOR

Număr anunț
DA36468680
Autoritate contractantă
COMUNA SOCODOR (CUI 3519330)
Furnizor / câștigător
UNIVERSAL SALON CRIS SRL (CUI 36577566)
Cod CPV
55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
95.047,70 RON
Data publicării
06.09.2024 14:32
Data finalizării
09.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95.047,70 RON