Ofertă refuzată
Cumpărare directă
cazare hotel in tari membre ale Uniunii Europene
- Număr anunț
- DA20761947
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL NATIONAL AL DONATORILOR VOLUNTARI DE CELULE STEM HEMATOPOIETICE (CUI 28502147)
- Furnizor / câștigător
- 13 TRAVEL STAR LIGHT S.R.L. (CUI 38610049)
- Cod CPV
- 55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare finală
- 12.000 RON
- Data publicării
- 03.07.2018 11:43
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 14:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.