Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Statie de dedurizare duplex alternant debit 6 mc/h conforma anunt ADV1013474/31.05.2018
- Număr anunț
- DA20753376
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UM 01932 Brasov (CUI 4443256)
- Furnizor / câștigător
- HIDRO INSTAL WATER SRL (CUI 27202427)
- Cod CPV
- 65123000-3 · Servicii de dedurizare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.200 RON
- Valoare atribuită
- 12.200 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 13:18
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 11:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.200 RON
din 12.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro