Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII ORGANIZARE EVENIMENTE/CONFERINTE

Număr anunț
DA20750822
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "VALERIU D. COTEA (CUI 4410763)
Furnizor / câștigător
CASA TISARU SRL (CUI 15943109)
Cod CPV
55120000-7 · Servicii de reuniuni si conferinte organizate la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.354,17 RON
Valoare atribuită
11.354,17 RON
Data publicării
02.07.2018 11:25
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 16:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.354,17 RON

din 11.354,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.