Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SOFT ESET NOD32 10 LICENTE/12 LUNI
- Număr anunț
- DA20762056
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES (CUI 4331228)
- Furnizor / câștigător
- SAMY COMPUTERS SRL (CUI RO15100130)
- Cod CPV
- 48760000-3 · Pachete software de protectie antivirus (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 671,43 RON
- Valoare atribuită
- 671,43 RON
- Data publicării
- 03.07.2018 11:47
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 11:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
671,43 RON
din 671,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro