Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hematoxilina Mayer, Merck NUMAR DE REFERINTA: 1092491000 PRET DE CATALOG: 261,00 RON / Unitate de
- Număr anunț
- DA20963339
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
- Cod CPV
- 24224000-0 · Substante colorante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.803,90 RON
- Valoare atribuită
- 4.803,90 RON
- Data publicării
- 03.08.2018 10:27
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.08.2018 05:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.803,90 RON
din 4.803,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro