Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Desfundare, curatare si spalare canalizare;Vidanjare apa si grosier;Desfundare mecanizata
- Număr anunț
- DA20756542
- Autoritate contractantă
- Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
- Furnizor / câștigător
- DANYALBERTAQUA SRL (CUI 38252102)
- Cod CPV
- 90470000-2 · Servicii de curatare a canalelor de ape reziduale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.625 RON
- Valoare atribuită
- 31.625 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 15:44
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 07:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
31.625 RON
din 31.625 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro