Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta SSM SI SU
- Număr anunț
- DA20752284
- Autoritate contractantă
- Comuna Snagov (Primaria comunei Snagov) (CUI 5643775)
- Furnizor / câștigător
- TEK STAIL CONSULTING S.R.L. (CUI RO24100708)
- Cod CPV
- 71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.120 RON
- Valoare atribuită
- 8.120 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 12:29
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.120 RON
din 8.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro