Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu HDMI

Număr anunț
DA20967068
Autoritate contractantă
Comuna Dudestii Noi (CUI 16561131)
Furnizor / câștigător
LUQAS PC FABRIQUE SRL (CUI RO23436395)
Cod CPV
32581130-9 · Cablu de transmitere a datelor cu utilizare speciala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
289,90 RON
Valoare atribuită
289,90 RON
Data publicării
03.08.2018 14:00
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

289,90 RON

din 289,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.