Ofertă refuzată Cumpărare directă

Multifunctionala laser Xerox WorkCentre 3215V-NI

Număr anunț
DA20965371
Autoritate contractantă
Comuna Dudestii Noi (CUI 16561131)
Furnizor / câștigător
LUQAS PC FABRIQUE SRL (CUI RO23436395)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
650 RON
Valoare finală
650 RON
Data publicării
03.08.2018 12:16
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.