Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placa de baza si folie laminare

Număr anunț
DA20962856
Autoritate contractantă
Sanatoriul de Neuropsihiatrie Podriga (CUI 5514088)
Furnizor / câștigător
OTI IMPEX SRL (CUI RO12059460)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302,52 RON
Valoare atribuită
302,52 RON
Data publicării
03.08.2018 10:02
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

302,52 RON

din 302,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.