Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare lucrari de extindere la scoli gimnaziale

Număr anunț
DA20755755
Autoritate contractantă
COMUNA BUZESCU (PRIMARIA BUZESCU) (CUI 4568454)
Furnizor / câștigător
PRIMA ARH GRUP SRL (CUI 30459006)
Cod CPV
71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
02.07.2018 15:00
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.