Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de legatorie
- Număr anunț
- DA20747476
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
- Furnizor / câștigător
- NICA CONSTANTA-DANIELA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ (CUI 17980260)
- Cod CPV
- 79971200-3 · Servicii de legare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.175 RON
- Valoare atribuită
- 2.175 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 08:48
- Termen limită
- 07.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.175 RON
din 2.175 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro