Ofertă acceptată Cumpărare directă

Adservio - Platforma Electronica de Management Educational - Pachetul "Perfect Simplu"

Număr anunț
DA20752244
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC IOAN SLAVICI PANCIU (CUI 4447312)
Furnizor / câștigător
ADSERVIO CENTER SRL (CUI 25193217)
Cod CPV
72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.230 RON
Valoare atribuită
4.230 RON
Data publicării
02.07.2018 12:28
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.230 RON

din 4.230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.