Ofertă refuzată Cumpărare directă

Studiu de fezabilitate DALI ILUMINAT PUBLIC -Orasul Predeal

Număr anunț
DA20760810
Autoritate contractantă
ORASUL PREDEAL (CUI 4580423)
Furnizor / câștigător
GSOLAR LIGHTING TECHNOLOGY SRL (CUI 33766986)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.205 RON
Valoare finală
34.080 RON
Data publicării
03.07.2018 10:54
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.