Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta in domeniul managementului investitiei
- Număr anunț
- DA20747995
- Autoritate contractantă
- Comuna Cornereva (CUI 3227742)
- Furnizor / câștigător
- AMONIT BUSINESS CONSULTING SRL (CUI 27603372)
- Cod CPV
- 79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.000 RON
- Valoare finală
- 19.000 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 09:21
- Data finalizării
- 03.07.2018 10:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.