Atribuită Cumpărare directă

Cos cosuri pubela de pentru gunoi colectare selectiva capac batant FLIP FLAP DELTA 60L 60 L litri

Număr anunț
DA36471481
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
INTERMED GRUP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 48573207)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
343,35 RON
Data publicării
09.09.2024 14:32
Data finalizării
10.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

343,35 RON