Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REGISTRE - marime A4, 100 file, personalizat conf. cerinte, coperta imitatie piele
- Număr anunț
- DA20758460
- Autoritate contractantă
- Institutul de Medicina Legala Tg. Mures (CUI 13700979)
- Furnizor / câștigător
- TIPOMUR PRINT SRL (CUI RO30934198)
- Cod CPV
- 22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100 RON
- Valoare atribuită
- 100 RON
- Data publicării
- 03.07.2018 09:13
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
100 RON
din 100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro