Atribuită Cumpărare directă

HARTIE ECG 210 mm x 25 m caroiaj rosu, Amb * 5 ROLE

Număr anunț
DA36471920
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
30197641-1 · Hartie termografica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
565,20 RON
Data publicării
09.09.2024 14:32
Data finalizării
10.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

565,20 RON