Ofertă acceptată Cumpărare directă

Novynette Continuu ,Cerazette 0.075mg, Karissa 75mcg/20mcg

Număr anunț
DA20774673
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33641410-2 · Contraceptive orale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.268,55 RON
Valoare atribuită
1.268,55 RON
Data publicării
04.07.2018 13:35
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.268,55 RON

din 1.268,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.