Ofertă acceptată Cumpărare directă

teste rapide HP Ag- 2cut*25tst, HBs Ag (laboquiq) si HBs Ag ( Canada)

Număr anunț
DA20772225
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS (CUI 4751469)
Furnizor / câștigător
AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI RO29887513)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
312,50 RON
Valoare atribuită
312,50 RON
Data publicării
04.07.2018 11:42
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

312,50 RON

din 312,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.