Ofertă acceptată
Cumpărare directă
STUDIU DE FEZABILITATE PENTRU EXTINDERE ILUMINAT PUBLIC CATUN CALDARUSA DIN SATUL CUMPARATURA
- Număr anunț
- DA20770973
- Autoritate contractantă
- Comuna Bosanci (Primaria) (CUI 4244156)
- Furnizor / câștigător
- ENERGO SISTEM SRL (CUI RO15677066)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 10:45
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.100 RON
din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro