Ofertă refuzată Cumpărare directă

pat 1 persoana 2000/960 mm

Număr anunț
DA20770269
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
GIVA STARCOM SRL (CUI RO15117689)
Cod CPV
39143110-0 · Paturi, piese pentru paturi si tapiserii pentru mobilier speciale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare finală
6.374,40 RON
Data publicării
04.07.2018 10:12
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 15:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.