Ofertă acceptată Cumpărare directă

BALAST

Număr anunț
DA20769280
Autoritate contractantă
COMUNA RADASENI (PRIMARIA RADASENI) (CUI RO4327545)
Furnizor / câștigător
DAMI-PROD-COM SRL (CUI RO735096)
Cod CPV
14212310-6 · Balast (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.500 RON
Valoare atribuită
6.500 RON
Data publicării
04.07.2018 09:31
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 11:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.500 RON

din 6.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.