Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camere implantabile -Celsite with accessories ST301 8,5 F Cod 4430425 AE-C

Număr anunț
DA20768859
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33141240-4 · Accesorii pentru cateter (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.016,52 RON
Valoare atribuită
4.016,52 RON
Data publicării
04.07.2018 09:10
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.016,52 RON

din 4.016,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.