Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Baterii Toshiba R6 ALK/4 set/Baterii Tochiba R3 ALK 4/set
- Număr anunț
- DA20767896
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
- Furnizor / câștigător
- LIBRARIILE COMPAS S.R.L. (CUI RO27242324)
- Cod CPV
- 31440000-2 · Baterii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119,70 RON
- Valoare atribuită
- 119,70 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 07:53
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 09:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
119,70 RON
din 119,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro