Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE UM 01376-PT. UM 01348

Număr anunț
DA20766919
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII -UNITATEA MILITARA 01376 (CUI 13737234)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
Cod CPV
42131141-6 · Supape reductoare de presiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352 RON
Valoare atribuită
352 RON
Data publicării
03.07.2018 15:32
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352 RON

din 352 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.