Ofertă acceptată Cumpărare directă

COADA LOPATA TOPER

Număr anunț
DA20766674
Autoritate contractantă
URBAN SERV S.A. (CUI RO10863076)
Furnizor / câștigător
MET-AXA SRL (CUI RO6200105)
Cod CPV
44514000-6 · Manere de unelte si parti de unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,20 RON
Valoare atribuită
252,20 RON
Data publicării
03.07.2018 15:18
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,20 RON

din 252,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.