Ofertă acceptată Cumpărare directă

transport persoane intern

Număr anunț
DA20764637
Autoritate contractantă
Complexul Muzeal National Neamt (CUI 2613400)
Furnizor / câștigător
CEZAR TRANS SRL (CUI RO14425800)
Cod CPV
60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
762 RON
Valoare atribuită
762 RON
Data publicării
03.07.2018 13:43
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

762 RON

din 762 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.