Atribuită Cumpărare directă

Macara geam, cautator, supapa, pompa, tambur

Număr anunț
DA36473271
Autoritate contractantă
SC DRUMURI MUNICIPALE TIMISOARA SA (CUI 3286536)
Furnizor / câștigător
KLEMAT SRL (CUI 11332757)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.152,01 RON
Data publicării
09.09.2024 14:32
Data finalizării
11.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.152,01 RON