Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii medicale prestate de asistent medical
- Număr anunț
- DA20752020
- Autoritate contractantă
- CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU ORADEA (CUI 13641538)
- Furnizor / câștigător
- NOVAC GEORGE-ANDREI - ASISTENT MEDICAL GENERALIST (CUI 38360244)
- Cod CPV
- 85141200-1 · Servicii prestate de personalul de asistenta medicala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.680 RON
- Valoare atribuită
- 3.680 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 12:19
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 08:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.680 RON
din 3.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro