Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,1% sub estimat
Modernizare PTA Maieru CFR, LEA jt si bransamente din zona PTA Maieru CFR, loc. Maieru, jud. Bistrita Nasaud
- Număr anunț
- CN1003504
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO-URSA SERVCOM SRL (CUI 7782958)
- Cod CPV
- 45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 646.510 RON
- Valoare atribuită
- 445.423,50 RON 31,1% sub estimat
- Data publicării
- 23.08.2018 07:55
- Anunț de atribuire
- CAN1007583
- Termen limită
- 24.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1020501
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini.zip.p7s
- FisaDate_DF1020501.pdf
- formulare Mod LEA jt Maieru CFR.doc.p7s
- Model contract Mod LEA jt Maieru CFR.doc.p7s
- SPECIFICATII.zip.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ELECTRO-URSA SERVCOM SRL CUI RO 7782958
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ELECTROCONSTRUCTIA ELCO BISTRITA SA CUI 3536144
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ELECTRO MAT PROMPT SRL CUI 22222415
Valoare atribuită
445.423,50 RON
din 646.510 RON estimat
31,1%
Adjudecat la 68,9% din estimat · economie 201.086,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.