Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Gazduire Server Dedicat v1
- Număr anunț
- DA20757288
- Autoritate contractantă
- Asociatia Clubul Sportiv Concordia Chiajna (CUI RO18282850)
- Furnizor / câștigător
- CH-NET SRL (CUI RO17644952)
- Cod CPV
- 72415000-2 · Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.400 RON
- Valoare atribuită
- 14.400 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 19:47
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 07:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.400 RON
din 14.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro