Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Modernizare centrala termica sediu Primaria Sovata
- Număr anunț
- DA20557192
- Autoritate contractantă
- Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL MURES SRL (CUI RO12763600)
- Cod CPV
- 39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.312,87 RON
- Valoare finală
- 35.312,87 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 16:22
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 08:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.